Hakkımızda

Kadıköy'de Apart, Oda ve Pansiyon

NEYİ HEDEFLİYORUZ ?

Ekip olarak vereceğimiz hizmetin, kalitemizi yansıtmasını istiyoruz.

NELER SUNUYORUZ ?

Öncelikli olarak merkezî konumumuz sayesinde denize, toplu taşımaya yürüme mesafesindeyiz. Soğuk günlere merkezî ısıtma sistemimiz ile, sıcak günlere klimalarımız ile çözüm oluyoruz. 

HAKKIMIZDA

Müşteri memnuniyetini kendimize ilke edinerek birçok kişinin konaklama problemini çözmeyi amaçlayarak, bu doğrultuda tam donanımlı ve profesyonelce hizmet vermektedir. Bünyemizdeki tecrübeli ekibimiz ile hedefe yönelik çalışmalar yapmaktayız. Misafirlerimizin bizlerle olan iletişimine çok önem veriyoruz, bu nedenle temizlik ve danışma personellerimizle 24 saat hizmet vererek, doğabilecek problemleri hemen çözmeyi hedefliyoruz. Günümüz koşullarında çoğumuzun tereddüt ettiği bir konu olan güvenlik hususuna ayrıca dikkat ediyor ve güvenliğinizi sağlıyoruz. 

Memnuniyetiniz, memnuniyetimizdir.

Merkeze Yakınlık
Film & TV İmkânı
İnternet Altyapısı

Oda Özellikleri

Hijyen, Mini Buzdolabı, Kettle (Su Isıtıcısı), Plazma TV, Banyo WC, Saç Kurutma Makinesi, 24 Saat Personel (Temizlik-Resepsiyon), 24 Saat Güvenlik, Merkezi Isıtma, Klima, Danışma, Yangın Alarmı, Uydu TV Sistemi, Asansör,

Deniz Ulaşımına 2 dk., Toplu Taşımaya 1 dk., Marmaray’a 10 dk., Metrobüs’e 5 dk., Şehir Merkezinde, Eğlence Mekanlarına 2 dk., Avrupa Yakası Deniz Ulaşımına 2 dk.

Hemen Ara
WhatsApp chat
Hemen Ara
Yol Tarifi Al